pixel

Магазин

Про нас

Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину "BLIND" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих у ньому користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете під час реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних. Інтернет-магазин "BLIND" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар у потрібне місце в строк.

Крім того, зареєструвавшись, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові постулення товару, спеціальні програми та розпродажі.

Увага!!! Представники інтернет-магазину "BLIND" ніколи не вимагають у Вас дані пластикової картки або інші конфіденційні реквізити.

Особисті відомості та безпека:

  • Інтернет-магазин "Blind" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
  • За певних обставин інтернет-магазин "BLIND" може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
  • Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".
  • Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин "BLIND" з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-коли Ви можете відмовитися від розсилки.
  • Як і багато інших сайтів, Інтернет-магазин "BLIND" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.
  • Відомості на цьому сайті мають суто інформативний характер, до них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.